جناب آقای دکتر غلامرضا زارعی ( آزمون آکادمیک IELTS )

همسر من در موسسه کردستی زبان آموز بودند و بر اساس تعریف ایشان با جناب کردستی عزیز وهمکارانشان آشنا شدم. ارزیابی شخصی من این بود که ایشان با روشهای موثر و حرفه ای و به صورت ریشه ای برای آموزش زبان انگلیسی اقدام میکنند و با جدیت گام بر میدارند، که پس از دوره ی آموزشی که بابت مهارت های شنیداری و درک مطلب در خدمت ایشان داشتم متوجه شدم که حدس من و تشخیصم کاملا درست بود. لازم به ذکر است که با کار فشرده و مداومی که داشتیم موفق شدم مهارت شنیداری را از 6 به 7.5 ارتقا دهم. به عبارتی روشهای درست آموزشی و جدیت از ویژگی های موسسه است که طراوت و شادابی خاصی را به آموزش زبان انگلیسی می بخشد. من موسسه زبان کردستی را به کسانی که عمیقا و با جدیت به دنبال زبان آموزی هستند توصیه می کنم. بدیع بودن روش های آموزشی از ویژگی های خاص جناب کردستی است که ایشان را کاملا مبرز میسازد.

نظرات

ناهیددر تاریخ  9:13 ب.ظ - سپتامبر 12, 2016

سلام
من دوست خواهرم در کانادا بهمون گفته هیچ جا کلاس نریم جز کلاسهای آقای کردستی، ایشون خودشون هم کلاس دارن؟
لطفاً راهنمایی برای ثبت نام …

adminدر تاریخ  5:43 ق.ظ - سپتامبر 13, 2016

با سلام، آقای کردستی بیشتردر کلاسهای IELTS، پنل گفتگو و فیلم و کمپهای گرامر تدریس می فرمایند و البته بیشتر وقتشان به آموزش اساتید این مؤسسه سپری می شود به نحوی که به جرات می توان گفت بعد از چند ماه هر مدرس یک کپی کوچک از خود آقای کردستی در کلاسها می باشند و این کیفیت تدریس، مزیت اصلی این مؤسسه محسوب می شود.
برای ثبت نام کافی است گزینه تعیین سطح و مشاوره را در منوی بالای صفحه انتخاب کرده و پس از ثبت نام در روز پنجشنبه ساعت 14 در یکی از شعب تشریف بیاورید.
بی صبرانه در انتظار دیدار شما هستیم

معارف پروردر تاریخ  9:19 ب.ظ - سپتامبر 13, 2016

من IELTS میخوام و باید نمره ۷.۵ بگیرم تا جولای… حوصله معلم کم تجربه و الکی ندارم… الان هم که تو هر کوچه یدونه موسسه زبانه… سفارت تو دوبی اسم سه تا موسسه رو به من تو ایران داد که یکیش موسسه شما بود ولی من اصلا اسم موسستون رو نشنیده بودم!!!!! لطفا بگین کجا و چه موقع بیام؟ شما تضمینی یاد میدین؟

adminدر تاریخ  9:49 ق.ظ - سپتامبر 14, 2016

با عرض سلام، این مؤسسه برای مؤسسات زبان معتبر و همچنین انجمن های بین المللی آموزش زبان کاملاً شناخته شده است، حتی بسیاری از مؤسسات زبان معروف، سابقه شروع به کار در این Kordasti English Academy را داشته اند. دلیل عدم آشنایی شما با نام این مؤسسه این است که بیشتر این مؤسسه درگیر امور تحقیقاتی، بخصوص در خارج از کشور بوده و طبیعتاً به تبلیغات پرزرق و برق و چشمگیر نپرداخته است…
تعیین سطح ما در روزهای پنجشنبه هر هفته راس ساعت 2 در هر سه شعبه برگزار می شود. برای رزرو تعیین سطح، می توانید از منوی بالای سایت اقدام فرمایید.
Kordasti English Academy کیفیت آموزش دادن مدرسین خود را تضمین می کند ولی درس خواندن و نتیجه گرفتن به فاکتورهای متعددی وابسته است که برای آن هیچ تضمین منطقی از سوی ما وجود ندارد.
در جال حاضر یک کلاس IELTS از ساعت 6 عصر تا 8 روزهای فرد در شعبه میدان تجریش با تدریس جناب آقای کردستی در حال پذیرش است و از 20 مهر شروع می شود.

ارسال پاسخ